VerhalenAqua Media Adviseurs

HALLO Magazine breidt uit en krijgt gezelschap

Acht jaar geleden viel bij u, voor het eerst de Parel van het Leudal/ Nederweert in de brievenbus. Vanaf het prille begin hebben we in een zeer uitgebreide regio verspreid waaronder ook Beegden, Heel, Panheel, Thorn en Wessem.

Gedurende de jaren onderging dit maandblad een transformatie van HALLO Leudal en

HALLO Nederweert naar de uitgave zoals  HALLO Magazine nu verschijnt.

Met een oplage van ruim 30.000 magazines iedere maand.

Nu grijpen we deze mijlpaal aan om u een groter platform aan te bieden. Binnenkort dan ook, de uitbreiding van HALLO Magazine met HALLO Online.nl

Waarom nu dit platform

Het idee om HALLOonline.nl te ontwikkelen is ontstaan nadat we als maandblad,  moesten constateren dat we lang niet alles konden plaatsen en helaas velen in de kou blijven staan. Iedere maand de afweging wat: wel en wat niet. We willen graag zoveel mogelijk verenigingen, stichtingen en non-profitorganisaties een platform bieden.

Mede door de terugloop van de huis-aan-huis weekbladen is er een grote verandering gekomen en een tekort aan publicatieruimte voor alle organisaties. Meestal  worden deze gerund door vrijwilligers en deze kunnen hun persberichten en aankondigingen niet meer kwijt.

En juist in deze tijd van teruglopende subsidies is dit erg belangrijk om zich als club/vereniging te kunnen  blijven promoten. Dit levert ook een positieve bijdrage aan de leefbaarheid van de (kleine) kernen.

HALLO magazine verschijnt huis aan huis in een grote regio. Echter met HALLOonline.nl zijn er geen gebiedsgrenzen meer. Het is tijd geworden om deze regio ook op een extra manier te verbinden.

Met HALLOonline.nl willen we graag een platform maken waar we:

-Samen met u verhalen vertellen.

-Verenigingsnieuws brengen.

-Mensen in het zonnetje zetten.

-Samen de schouders eronder op momenten dat het nodig is.

-Culturele evenementen onder uw aandacht brengen.

Hoe klein of groot ook.

-Ingezonden brieven plaatsen.

-Geselecteerd nieuws van de gemeenten kunnen lezen. Niet alleen Leudal maar ook: hoe doen ze dat in Nederweert, Maasgouw, Weert en onder ander in Roermond.

-Columns lezen. Het voor u bekende  team van columnisten en schrijvers zal in de komende tijd worden uitgebreid.

-De evenementenpagina en agenda  up-to-date kunnen houden en en agenda mag zeker niet ontbreken.

Mogelijkheden voor alle vormen van
commerciële activiteiten

We hebben gezocht naar een mogelijkheid om alle ondernemers een gelijkwaardige plek te geven. Geen overstroming van commerciële acties, maar goed geproportioneerde uitingen. Duidelijk en overzichtelijk.

Adverteren

De advertenties verschijnen, op de pc, laptop en tablet aan de rechterzijkant in een  grijs vlak met een rustige achtergrondkleur. Deze filmrol met advertenties  blijft een rustige constante bewegende factor.

Een zelfde formaat

De advertenties hebben een zelfde formaat en blijven wisselen daardoor is positiebepaling niet mogelijk. En iedere boodschap heeft dezelfde “belangrijkheid”. De prijs is ook voor iedereen gelijk.

Kiezen

De klant kan kiezen  om via de advertentie directe toegang te krijgen  naar zijn eigen website.  Of toegang tot een eigen bedrijvenpagina binnen HALLOonline.nl  Er is dan toegang tot de pagina zolang men adverteert. Wilt u meer weten? Neem even contact met ons op.

Aanbiedingenbalk

In de aanbiedingenbalk kunnen niet alleen b.v. bakkers, slagers en supermarkten hun acties kwijt maar ook de ondernemer die bv zijn uitverkoop wilt promoten.

Bedrijfsverhaal

Het is ook mogelijk om uw bedrijfsverhaal onder de aandacht brengen van in de vorm van een advertorial. Deze verschijnt in het menu onder de kop advertorial en op de homepage /tijdsbalk. Tevens wordt er een aankondiging gemaakt in de advertentiebalk.

Zelf berichten plaatsen

Voor alle niet commerciële berichten geldt dat men kan inloggen en een artikel kan uploaden. Uiteraard wordt het betreffende bericht eerst goedgekeurd door de redactie alvorens het online verschijnt. Voor commerciële berichten gelden andere afspraken. Hiervoor kunt u contact opnemen met één van onze media adviseurs.

Leeslijst

Uw HALLOonline.nl gaat, als u dat wilt, artikelen en agendapunten voor u onthouden. Gewoon later doorlezen op een moment dat het u het beste uitkomt. Het enige wat u moet doen is even een login maken.

Samenwerken

HALLOonline.nl wordt gemaakt door Aqua Media-Adviseurs. Uitgever van HALLO Magazine.

We werken zoveel mogelijk samen met ondernemers uit de regio. Op zoek naar een klankbord vonden in we Vincent Rommelaars, eigenaar van Hostplek, een fijne, zeer creatief, kundige en geduldige partner. Hij is de technische man achter dit platform en samen met Aqua Media Adviseurs gaf Alexandra Schaeken van Appeltje-A het concept vorm.

Maar uiteindelijk gaan we deze website samen met u en de regio maken.